0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0
0товарів: 0 грн. 

Стрічка силіконова вулканізуюча HPX SG2503 Stretch&Fuse 25мм х 3м купити.

418 грн.
  • Нет в наличии
  • Виробник:  HPX
  • Модель:  HPX SG2503 Stretch&Fuse 25мм х 3м

● Довжина 3м;● Ширина 25мм;● Витримує температури від -65 до +200°С (260°С - короткостроково);● Витримує тиск до 8 Бар;● Витримує напругу пробою 8 kV;● Підходить для використання на будь-яких поверхнях труб - пластик, метал, бетон, гума;● Не горить, самозатухає;● Водонепроникна, підходить для використання під водою;● Герметизує навіть мокрі, брудні, нерівні та жирні поверхні;● Стійка до погодних умов, УФ, вологи, низьких температур;● Стійка до впливу палива, масел, кислот, розчинників, м..Детальніше
Характеристики:
  • Особенности носій силікон; напруга пробою 8 кВ; вологостійкість висока; хімічна стійкість висока; мax температура експлуатації 200 град.
  • Розмір 25мм x 3м
418 грн.
Оплата
Оплата

Готівкою, безготівковий розрахунок, онлайн оплата UAPAY, післяоплата

           

Доставка
Доставка

Безкоштовна доставка за умови замовлення від 2000 гривень

Обмін / повернення
Обмін / повернення

Обмін і повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до закону України"Про захист прав споживачів України"

● Довжина 3м;● Ширина 25мм;● Витримує температури від -65 до +200°С (260°С - короткостроково);● Витримує тиск до 8 Бар;● Витримує напругу пробою 8 kV;● Підходить для використання на будь-яких поверхнях труб - пластик, метал, бетон, гума;● Не горить, самозатухає;● Водонепроникна, підходить для використання під водою;● Герметизує навіть мокрі, брудні, нерівні та жирні поверхні;● Стійка до погодних умов, УФ, вологи, низьких температур;● Стійка до впливу палива, масел, кислот, розчинників, морської води, озону та дорожньої солі, ґрунтових солей та води;● Захищає від корозії;● Легка у використанні. Активується розтягуванням;● Забезпечує надійне міцне з'єднання більше 15 років. Не руйнується;● Для постійного ремонту. Видаляється тільки механічним способом.
Характеристики
Особенности носій силікон; напруга пробою 8 кВ; вологостійкість висока; хімічна стійкість висока; мax температура експлуатації 200 град.
Розмір 25мм x 3м
Оцінка: 0 з 5
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Немає відгуків про цей товар.

Ви дивилися