0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0
0товарів: 0 грн. 

Акумулятор LP LiFePO4 12,8V - 100 Ah (1280Wh) (BMS 100A/50А) пластик

20 668 грн.
  • Нет в наличии
  • Виробник:  LogicPower
  • Модель:  24650

Акумулятори нового покоління LiFePO4 мають високий ККД (до 94%) і широкий діапазон робочих температур (-15 ~ +60°C). Акумулятори LiFePO4 швидко заряджаються і мають компактні розміри. Літієва батарея, як система зберігання енергії, має високий рівень екологічності та широкий спектр застосування. У порівнянні зі свинцево-кислотними акумуляторами LiFePO4 мають більш тривалий термін експлуатації (у 25 разів), при цьому вони в 2 рази легші за свинцеві АКБ, мають високу струмовіддачу. Акумулятор цьог..Детальніше
Характеристики:
  • Ток заряда 50
  • Ширина 170
  • Ємність акумулятора 100
  • Гарантийный срок 60
  • Пусковой ток 300
  • Мінімальна робоча напруга 10,5
  • Номінальна робоча напруга 12,8
  • Тип токовывода М8
  • Напрацювання 7000
  • Наработка (циклов заряда) 7000
дивитись все
20 668 грн.
Оплата
Оплата

Готівкою, безготівковий розрахунок, онлайн оплата UAPAY, післяоплата

           

Доставка
Доставка

Безкоштовна доставка за умови замовлення від 2000 гривень

Обмін / повернення
Обмін / повернення

Обмін і повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до закону України"Про захист прав споживачів України"

Акумулятори нового покоління LiFePO4 мають високий ККД (до 94%) і широкий діапазон робочих температур (-15 ~ +60°C).

Акумулятори LiFePO4 швидко заряджаються і мають компактні розміри.

Літієва батарея, як система зберігання енергії, має високий рівень екологічності та широкий спектр застосування.

У порівнянні зі свинцево-кислотними акумуляторами LiFePO4 мають більш тривалий термін експлуатації (у 25 разів), при цьому вони в 2 рази легші за свинцеві АКБ, мають високу струмовіддачу. Акумулятор цього типу не самозаймається і не токсичний.

Акумулятори LiFePO4 мають дуже низький саморозряд, 20% ємності, при зберіганні понад 10 років.

Якщо Вам потрібен акумулятор, і Ви не знаєте, який кращій, обирайте літій-залізо-фосфатні акумуляторні батареї від LogicPower.

УВАГА!

Акумулятор LP [Артикул] заборонено використовувати як стартерний АКБ в автомобілях! Не рекомендовано під'єднувати до ДБЖ!

Гарантії якості та технічна підтримка

Акумулятори LiFePO4 LogicPower виробляються на території України за технологіями провідних світових виробників літієвих АКБ.

Характеристики
Ток заряда 50
Ширина 170
Ємність акумулятора 100
Гарантийный срок 60
Пусковой ток 300
Мінімальна робоча напруга 10,5
Номінальна робоча напруга 12,8
Тип токовывода М8
Напрацювання 7000
Наработка (циклов заряда) 7000
Материал изготовления корпуса пластик
Номінальний розрядний струм 50
Пусковий струм 300
Тип підключення М8
Контролер 12V 4S Dis 100A Ch 50А
Струм заряду 50
Висота 230
Емкость аккумулятора 100
Гарантійний термін 60
Вага, кг 11,6
Довжина 260
Напруга 12,8
Тип акумулятора LiFePO4
Струм короткого замикання 300
Оцінка: 0 з 5
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Немає відгуків про цей товар.

Ви дивилися